Sesa Mühendislik’te İnsan Kaynakları bölümümüze başvurmak için CV’nizi Buraya Tıklayarak bize gönderebilirsiniz.

Kuruluşumuz

Türkiye ve Dünya için çevre dostu su sağlama misyonu ile sürdürülebilir teknolojiler kullanarak su arıtma sistemi kurulumları ve planlı/arıza bakım hizmeti verme amacı ile SESA MÜHENDİSLİK DAN.PET.ÜRÜN. ve TİC.LTD.ŞTİ. 1999 yılında SADİ BEŞER tarafından kurulmuştur.1999’dan bu yana uzman personelimiz ile tescilli arkamız BLUEWORLD ürünlerle çok sayıda yerli ve yabancı projeye imza atmış ve memnun müşteri portfoyü oluşturmuştur.

1999 yılından günümüze SESA Mühendislik olarak sektöründe kalitesi ile markalaşmış ürünler kullanarak firmamız konut ve küçük işletmelerden büyük fabrikalara kadar birçok alanda kaliteli su sağlama konusunda kendini ispatlamış ve başarısını göstermiştir.

2014 yılının Ocak ayında firmamız kurucusu Sadi BEŞER’in ebediyete yürümesi ile bayrağı devalan bizler yeniden yapılanma sürecinde amatör çalışma ruhunu koruyarak profesyonel birikimleri projelerimizde etkinleştirerek bu bayrağı bulunduğu konumdan zirveye taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Misyon ve Vizyonumuz

Su birçok işletme için temel girdilerden biridir ancak kaynaktan ne kadar saf çıkarsa çıksın, temas ettiği yüzeylerden doalyı kirlenme riskiçok büyüktür. Kirlenmenin yanı sıra su kaynaklarının azalması sebebi ile kullanılabilir suya ulaşabilme ve bununla birlikte maliyet kontrolü salama konusunda su arıtma çoko önemli bir yere sahiptir.

Motivasyonumuzu, çevreye karşı duyduğumuz sorumluluk ve insan sağlğına verdiğimiz önemden almaktayız. İnsan ve dünya sağlığını iç içe bir sistem oalrak gördüğümüz için, vizyonumuz müşterilerimize en uygun ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktır. Çözümlerimizin doğa ve insan sağlığı odaklı olduğu kadar ekonomik olmasına önem vermekteyiz. Sektörün kalitede markalaşmış isimleri ile ortak çalışarak ve teknolojik gelişmeleri izleyerek en sağlıklı, işlevsel ve sürdürülebilir sistemleri kurmayı hedeflemekteyiz.

Kurulan sistemler talepler doğrultusunda farklılıklar arz ettiğinden, istenilen alana özel çözümler sağlamak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak hedeflerimizden ödün vermediğimiz bir alandır.

Gereken ön çalışmalar sonrası işletmenin veya konutun ihtiyaçları belirlenerek ekonomik bir şekilde suyu daha kaliteli hale getirebilecek sistem önerileri getiriyoruz.

Kalite bilincinin en önemli maddesi olan insan kaynakları konusudna titizliğimiz, firmamızda bulunan tecrübeli personelin ve aynı doğrultuda çalıştığımız taşeron ekiplerinde takım çalışması yöntemini uygulamaları sonucunda artan müşteri memnuniyeti, taahhüdümüzün önerilen kalitede ve verilen termin de bitirilmesini sağlamıştır.